XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.11.2021r.

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Msze święte jak w każdą niedzielę o godz.: 7.00, 10.00 i 16.00.

Dzisiaj uroczystość odpustowa w Gwoźdźcu. Suma o godz. 11.00.

Jutro wspomnienie św. Cecylii. Dodatkowa Msza św. wieczorem o godz. 17.00 a po niej spotkanie chóru i kapeli na plebanii. Serdecznie zapraszam.

W środę Msza św. z nowenną do NMP z Lourdes o godz. 17.00.

W Środę o godz. 16 na plebanii spotkanie dla psałterzystów (chłopców chcących śpiewać psalmy w kościele), a po Mszy świętej wieczornej próba chóru. Informujemy, że chór zaczyna ćwiczyć nowy repertuar, dlatego osoby, które jeszcze się nie zdecydowały. aby dołączyć do chóru. Szczególnie zapraszamy.

W piątek Mszą św. wieczorną  rozpoczniemy Triduum przed Uroczystością odpustową w naszej parafii. W piątek i sobotę Msze św. wieczorne z kazaniem i modlitwami za wstawiennictwem Św. Andrzeja Apostoła. Zapraszam do licznego udziału. Zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty przed odpustem.

W piątek o godz. 16.00 spotkanie LSO.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. Będzie to pierwsza niedziela Adwentu i rozpoczną się Roraty od następnego poniedziałku.

W przyszły wtorek /30 listopada/ UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ku czci Świętego Andrzeja Patrona naszej parafii. Msze  św. o godz. 7.00, o godz. 10.00 i 17.00 uroczysta suma, której przewodniczył będzie Ks. prał. Marian Zapiór proboszcz z Gnojnika. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach Św. odpustowych.

Dziękujemy tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Grzegorza Migasa do Grzegorza Toboły z  PU- Wschód.