XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2023r.

1.     Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 i 16.00. Półgodziny wcześniej różaniec.

2.     W środę przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki wszystkich muzyków kościelnych, w tym organistów i chórzystów. Z tej okazji o godz. 17.00 zostanie odprawiona  w naszym kościele uroczysta Msza św. w czasie której wystąpi nasz chór „Beatae Virginis Mariae” Po Mszy św. zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu Pawła Grabczyńskiego organisty z Dębna. W tym dniu będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary , która zostanie przeznaczona na prace remontowe przy naszych organach. O szczegółach związanych ze stanem technicznym instrumentu opowie w środę nasz organista. Serdecznie zapraszamy.

3.       W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Pół godziny wcześniej różaniec.

4.       W piątek o godz. 16.00 zbiórka ministrantów i lektorów a po mszy wieczornej próba chóru.

5.     W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust w Gwoźdźcu – suma o godz. 11.00.

6.     Odpust w naszej parafii będziemy przeżywać 30 listopada tj. w przyszły czwartek

7.     W liturgii Kościoła we tym tygodniu wspominamy:

·        w poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego

·        we wtorek – Ofiarowanie NMP

·        w środę – św. Cecylii

·        w piątek – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

8.     Dziękujemy tym , którzy sprzątali w kościele w minionym tygodniu, W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Kazimierza Gurgula do Władysławy Zych z PU- Zachód.