XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021r.

1.     Msze św. o godz.: 7.00 /zmiana tajemnic różańcowych/, 10.00 , 11.15 /Msza św. chrzcielna/  i popołudniowa o godz. 16.00 . Pół godziny wcześniej różaniec. O godz. 14.00 pogrzeb śp. Julii Gurgul z Dołów. Pół godziny wcześniej różaniec.

2.     Jutro 15 dzień miesiąca listopada.   O godz. 16.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia , a o nabożeństwie Msza święta.

3.     W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do NMP. Pół godziny wcześniej różaniec.  Po Mszy świętej wieczornej próba chóru.

4.    W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Pół godziny wcześniej różaniec. Również w piątek o 16.00 spotkanie LSO a po Mszy św. spotkanie Grupy młodzieżowej.

5.     W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust w Gwoźdźcu – suma o godz. 11.00.

6.     W nawiązaniu do Apelu Przewodniczącego KEP ws. pomocy migrantom, Biskup Tarnowski zwraca się z prośba o włączenie się do zbiórki środków na pomoc parafiom wspierającym migrantów na granicach naszego kraju.
Zbiórka do puszek będzie miała miejsce w niedzielę 21 listopada br. Zebrane środki należy przekazać do siedziby Caritas Diecezji Tarnowskiej.

7.     W liturgii Kościoła we tym tygodniu wspominamy:

·        w środę – św. Elżbiety Węgierskiej

·        w czwartek – bł. Karoliny Kózkówny

·        w sobotę – św. Rafała Kalinowskiego

8.     Dziękujemy tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w kościele w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Dominika Batko do Pani Marii Bilińskiej z PU- Wschód.