XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13. 11. 2022 r.

1.   Msze św. o godz.: 7.00 /zmiana tajemnic różańcowych/, godz. 10.00, 11.15 i 16.00. Półgodziny wcześniej różaniec.

2.   W drugą niedzielę listopada, a więc dzisiaj, Kościół obchodzi Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku wsparcie jest przeznaczone dla Ukrainy. Puszka wystawiona jest z tyłu kościoła.

3. We wtorek 15 dzień miesiąca listopada. O godz. 16.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych, następnie Msza święta.

4. W środę o godz.17.00 Msza św. i Nowenna do NMP. Pół godziny wcześniej różaniec.  Po Mszy świętej wieczornej próba chóru.

5. W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Pół godziny wcześniej różaniec. W Piątek zbiórka  aspirantów w Kościele o godz. 15.45.

6. W sobotę w szkole w Porąbce Uszewskiej o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry CRUHED SOUNDS BIGBAND pod dyrekcją Pawła Swoszowskiego. Serdecznie zapraszamy.

7.  W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust w Gwoźdźcu – suma o godz. 11.00.

8.     W liturgii Kościoła we tym tygodniu wspominamy:

·     w czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej

·     w piątek – bł. Karoliny Kózkówny

9.  Dziękujemy tym, którzy sprzątali w kościele w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Kazimierza Kawa do Franciszka Drużkowskiego z Dołów – Wschód.

10. Dzisiaj w Jadownikach odbywa się akcja krwiodawstwa w godzinach od 9.00 do 14.00 w budynku OSP, ul. Krakowska 100.