XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.11.2021r.

1.Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 i popołudniowa o godz. 16.00 poprzedzona różańcem za zmarłych wypominanych o godz. 15.30.  O godz. 14.00 pogrzeb śp. Anieli Kądziołka. Półgodziny wcześniej różaniec

2. Jutro zakończenie oktawy z modlitwami za zmarłych. Ostatni różaniec rozpoczniemy na cmentarzu o 16.30 i Msza św. za zmarłych wypominanych.

3. We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb śp. Anny Ogiela. Natomiast o godz. 18.00 próba chóru w kościele.

4. W środę w przededniu kolejnej  Rocznicy Odzyskania Niepodległości  o godzinie 17.00  zostanie zaprezentowany montaż słowno-muzyczny, a następnie podczas wieczornej Mszy św. będziemy się modlić w intencji Ojczyzny i poległych w jej obronie. Pół godziny wcześniej różaniec za zmarłych.

5. W czwartek dodatkowa Msza św. o godz. 17.00

6. W piątek o godz. 16.00 spotkanie LSO, a po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy młodzieżowej.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii i dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz. 11.15. Ofiary na tacę przeznaczone będą na wywóz śmieci z cmentarza. Rachunek za październik wynosi 3.470,04 zł./ zamieszczony został w gablocie ogłoszeń/ . Dodatkowe koszty dotyczą spalonego kontenera. Za listopad rachunek nie będzie mniejszy. Dlatego proszę wszystkich mających groby na cmentarzu o ofiarę na ten cel. Płaciliśmy za kupno wiązanek, kwiatów i zniczy, teraz trzeba zapłacić za ich wywóz.

8. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

  • we wtorek  – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w środę – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • w czwartek  – św. Marcina Biskupa
  • W piątek  – św. Jozafata, Biskupa i męczennika.
  • w sobotę –św. Benedykta, Jana, Izaaka i Krystyna

9. Bóg zapłać za udział w modlitwie za zmarłych. Pamiętajmy o nich przez cały rok.

10. Dziękujemy również tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Stanisława Kapusty do Mariana Kargola z PU-Wschód.

11. Ogłoszenie Wójta Gminy Dębno: Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie uczestników Gminnego Dnia Seniora spowodowane rozprzestrzenianiem się korona wirusa , Wójt Gminy przesuwa planowany na dzień 14 listopada 2021 roku uroczystość. Nowy termin będzie podany.