XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022r.

  1. Msze św. o godz.: 7.00, o 10.00 i popołudniowa o 16.00 poprzedzona różańcem za zmarłych wypominanych o godz. 15.30.  
  2. We wtorek zakończenie oktawy z modlitwami za zmarłych. Ostatni różaniec rozpoczniemy na cmentarzu o 16.30 i msza św. za wypominane dusze.
  3. W środę próba chóru: Panie po Mszy wieczornej,  a Panowie o godz.19.15.
  4. W piątek w kolejną  Rocznicę Odzyskania Niepodległości  o godzinie 17.00  zostanie zaprezentowany montaż słowno-muzyczny, a następnie podczas wieczornej Mszy św. będziemy się modlić w intencji Ojczyzny i poległych w jej obronie. Pół godziny wcześniej różaniec za zmarłych. Ks. bp Ordynariusz udziela w tym dniu dyspensy od pokarmów mięsnych.
  5. W spotkanie DSM o godz. 9.00. Wszystkie grupy razem.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii i dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz. 11.15. Ofiary rodzin na cele parafialne / wywóz śmieci z cmentarza za październik  4514,40 zł, listopad nie będzie tańszy/.
  7. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

– w środę  – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

– w czwartek – Św. Leona Wielkiego, pap. i doktora Kościoła

– w piątek  – Św. Marcina, bpa,

– w sobotę  – Św. Jozafata, bpa i męcz.

  • Bóg zapłać za udział w modlitwie za zmarłych; pamiętajmy o nich przez cały rok. Dziękujemy również tym, którzy w minionym tygodniu  sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę pozostałych mieszkańców Godowa.
  • Rada Duszpasterska naszej parafii we współpracy z Akcją Katolicką, Szkolnym Kołem Caritas oraz Caritas Parafialnym ogłaszają akcję Tak!!! – Pomagami!!! Zbieramy długoterminowe produkty żywnościowe (mąka, cukier, ryż, makaron, konserwy, dżemy, płatki, olej, herbata, słodycze itp.), środki czystości oraz środki higieny osobistej. Wszystkich  ludzi o wrażliwym sercu, gotowych do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi prosimy o złożenie produktów w kościele w terminie do 17 grudnia br. Osoby, które zechcą wesprzeć akcję, mogą również złożyć ofiarę do skarbony św. Antoniego. Z zebranych darów zostaną przygotowane paczki świąteczne oraz dostarczone do osób ubogich i potrzebujących.