XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023r.

Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – ofiary do puszek.

Msze św. o godz.: 7.00 / zmiana tajemnic/, o 10.00 i popołudniowa o godz. 16.00. Pół godziny wcześniej Różaniec z wypominkami za zmarłych.

W środę 15 dzień miesiąca. O godz. 16.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i o godz. 17.00 Msza św.

W piątek o 17.00 Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Pół godziny wcześniej różaniec za zmarłych.

W piątek o godz.16.00  zbiórka LSO, a po mszy wieczornej próba chóru.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

·       w poniedziałek – Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich

·       w piątek – św. Elżbiety

·       w sobotę – bł. Karoliny Kóskówny

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić zgodnie z decyzją papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich.

Dziękujemy tym , którzy sprzątali w kościele w minionym tygodniu i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Stanisława Mrożka do Pani Teresy Smoleń z PU – Zachód . Koszt wywozu śmieci z cmentarza w październiku wyniósł przeszło 4 tysiące zł.