XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022r.

1. Msze św. o godz.: 7.00, 10.00, 16.00 połączona z nabożeństwem różańcowym.
  2. W poniedziałek zakończenie nabożeństw różańcowych o godz. 17.00.
  3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 7.00, 10.00 w kościele i popołudniowa o godz. 14.00 na cmentarzu z modlitwami za zmarłych. Ofiary zebrane do puszek na cmentarzu przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Od południa  w Uroczystość Wszystkich Świętych  przez cały miesiąc można zyskiwać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św.  z wypominkami o godz. 7.00, 10.00 oraz po południu o godz. 17.00.
  5. Przez całą oktawę  będziemy się gromadzić na cmentarzu lub w kościele o godz. 16.30  modląc się za wypominanych w naszej parafii. Odmawiać będziemy  cząstkę Różańca św. i ofiarować Mszę Świętą.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca listopada. Do chorych udam się w piątek. Proszę o zgłoszenie chętnych w zakrystii.
  7. W piątek o godz.16.00 spotkanie dla aspirantów oraz ministrantów.
  8. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

– w piątek – św. Karola Boromeusza.

9. Dziękujemy również tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali  w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Józefy Leś  do Tomasza Kuboń  z Godowa

10. Dziękuję wszystkim kandydatom oraz tym, którzy wzięli udział w głosowaniu do Rady Duszpasterskiej. Głosowało 241 osób, 6 głosów było nieważnych. Zgodnie z Regulaminem wyborów do Rady Duszpasterskiej; członkami nowo wybranej Rady w naszej parafii zostali:

1. Z urzędu:

– Ks. Proboszcz

– Ks. Katecheta

– Siostra zakrystianka

2. Z wyboru; według liczby zyskanych głosów:

–  Łukasz Fejkiel,

– Dariusz Łazarz,

– Justyna Koniarz,

– Paulina Smoleń,

– Jan Pałucki,

– Cecylia Migas.

3. Z nominacji:

– Urszula Sworst /Akcja Katolicka/

–  Elżbieta Batko / Rycerstwo Niepokalanej/

– Paulina Gurgul / Rodzina Kolpinga/

Spotkanie nowo wybranej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszam.