XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2021r.

1. Msze św. o godz.: 7.00 i 10.00.  O godz. 16.00 Msza św. poprzedzona nabożeństwem różańcowym

2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 7.00, 10.00 w kościele i popołudniowa o godz. 14.00 na cmentarzu z modlitwami za zmarłych. Ofiary zebrane do puszek na cmentarzu przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Od południa  we Wszystkich Świętych  przez cały miesiąc można zyskiwać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św.  z wypominkami o godz. 7.00, 10.00 oraz po południu o godz. 17.00.

4. W Środę po wieczornej Mszy św. próba chóru.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy młodzieżowej

6. Przez całą oktawę  będziemy się gromadzić na cmentarzu lub w kościele o godz. 16.30  modląc się za wypominanych w naszej parafii. Odmawiać będziemy  cząstkę Różańca św. i ofiarować Mszę Świętą.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca listopada. Do chorych udam się w piątek – proszę o zgłoszenie chętnych w zakrystii.

8. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w czwartek – Św. Karola Boromeusza.

9. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali  w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Janusza Gurgula do Kazimierza Zielińskiego  z PU – Zachód.