XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022r.

  1. Msze św. o 7.00, 10.00 i popołudniowa  poprzedzona nabożeństwem różańcowym o godz. 16.00. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na cele misyjne. Przez cały tydzień na różańcu będziemy się modlić w intencji misji na całym świecie.

2.     Dzisiaj wybory do Rady Duszpasterskiej.   Bardzo proszę o pobieranie kartek i wrzucanie do skrzynek. Przygotowane kartki z wypisanymi kandydatami i długopisy  są przy wyjściach z kościoła. Głosujemy na jednego kandydata znacząc X.

3.     W środę liturgiczne święto Św. Szymona i Judy Tadeusza. Po Mszy św. wieczornej próba całości chóru o godz. 18.15

4.     W piątek o godz. 16.00  zbiórka ministrantów i aspirantów

5.     W przyszły wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz.: 7.00, o 10.00 suma. i popołudniowa  na cmentarzu o 14.00 z modlitwami za zmarłych. Ofiary do puszek na cmentarzu jak co roku na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.

6.     Dziękujemy tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w kościele w minionym tygodniu oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Krzysztofa Kądziołki do Wojciecha Łazarza.