XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 .10.2022r.

  1. Msze św.: 7.00 / zmiana tajemnic różańcowych/, suma  o 10.00, dodatkowa Msza św. chrzcielna godz..11.15 i popołudniowa o 16.00 rozpocznie się nabożeństwem różańcowym. Różaniec w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o 16.00. Codziennie w miesiącu październiku jest celebrowana Msza św. po nabożeństwie różańcowym.
  • Dziś odbywa się w całej Polsce liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św., oraz przyjmujących Komunię Świętą.
  • W piątek Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela zapraszamy do wspólnej modlitwy za wychowawców tak żyjących, jak i zmarłych na różańcu.
  • W sobotę 15 dzień miesiąca o godz. 16.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia  a następnie różaniec i Msza św.
  • W następną niedzielę 16 października w Polsce obchodzony będzie Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

·        w czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego

·        w sobotę – św. Teresy od Jezusa

  • W niedzielę, 16 października, odbędzie się w naszym kościele koncert „Nie lękajcie się” w hołdzie Janowi Pawłowi II, poświęcony życiu i nauczania papieża. Początek koncertu o godz. 17:30. W programie, oprócz pieśni związanych z pontyfikatem Jana Pawła II, znajdą się także multimedia ze zdjęciami i tekstami Jego nauczania. Szczegóły na plakatach, zapraszamy    w imieniu organizatorów.”

Dziękujemy tym którzy w minionym tygodniu sprzątali
w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Janusza Ciężaka do Pani Danuty Gurgul z Rogala