XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 .10.2023r.

Msze św.: 7.00, suma  o godz. 10.00. Po południu godz.. 15.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, następnie o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.

Różaniec w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o 16.00. Codziennie w miesiącu październiku jest celebrowana Msza św. po nabożeństwie różańcowym.

Dzisiejsza niedziela jest Dniem Papieskim w całej Ojczyźnie zbierane są ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia /stypendia dla młodzieży/.

W środę zapraszamy na różaniec pracowników Służby Zdrowia w ich patronalne święto.

W czwartek i piątek o 16 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w Kościele.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

·        w poniedziałek – Św. Jadwigi Śląskiej

·        we wtorek – Św. Ignacego Antiocheńskiego

·        w środę – Święto Św. Łukasza Ewangelisty

·        w piątek – Św. Jana Kantego

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje. W tym dniu przypada uroczystość św. Jana Pawła II patrona Małopolski. W całej Polsce liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii Św.

Dziękujemy również, tym którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Stanisława Fikasa do Stanisława Mleczko z PU- Zachód