XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021r.

• Msze św.: 7.00 / zmiana tajemnic różańcowych/, suma  o 10.00 i popołudniowa o 16.00 rozpocznie się nabożeństwem różańcowym. Różaniec w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o 16.00. Codziennie w miesiącu październiku jest celebrowana Msza św. po nabożeństwie różańcowym.
  • Dzisiejsza niedziela jest Dniem Papieskim w całej Ojczyźnie zbierane są ofiary do puszek na stypendia dla młodzieży.
  • W środę zapraszamy Grupę Młodzieżową i wszystkich którzy chcieliby do niej wstąpić, na spotkanie formacyjne w środę na godzinę 18.30.
  • W czwartek Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela zapraszamy do wspólnej modlitwy za wychowawców tak żyjących, jak i zmarłych na różańcu.
  • W piątek 15 dzień miesiąca o godz. 16.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia  a następnie różaniec i Msza św.
  • W piątek o godz. 16.00 w kościele spotkanie dla Lektorów. Również w piątek po Mszy wieczornej próba chóru.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

·        w środę – Bł. Honorata Koźmińskiego

·        w piątek – Św. Teresy od Jezusa

·        w sobotę  – Św. Jadwigi Śląskiej

• Dziękujemy również, tym którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Zbigniewa Jewuły do Leszka Batko z PU- Zachód