XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 .10.2023r.

1. Msze św.: 7.00 /zmiana tajemnic różańcowych/, suma  o godz. 10.00 i popołudniowa o godz. 16.00 rozpocznie się nabożeństwem różańcowym.

2. Różaniec w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o 16.00. Codziennie w miesiącu październiku jest celebrowana Msza św. po nabożeństwie różańcowym.

3. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii.

4. W sobotę Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela zapraszamy do wspólnej modlitwy za wychowawców tak żyjących, jak i zmarłych na różańcu.

5. W przyszłą  niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski. W całej Ojczyźnie zbierane są ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Będzie to 15 dzień miesiąca dlatego o godz. 15.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,  następnie różaniec i Msza św.

6. Również w przyszłą niedzielę Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny w Mielcu.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

·        w piątek – bł. Honorata Koźmińskiego

8. Dziękujemy, tym którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Jarosława Łach do Tadeusza Pięta z PU- Zachód

9. Sołtys wsi Porąbka Uszewska informuje, że termin składania wniosków i odwołanie do projektu planu zagospodarowania przestrzennego upływa 13 października br. Wnioski i odwołania należy składać w Urzędzie Gminy Dębno.

10. Wójt Gminy Dębno, informuje mieszkańców sołectwa Doły, że na wybory 15 października 2023 roku, udają się do lokalu wyborczego znajdującego się w Budynku Komunalnym w Dołach, aby zagłosować.