XXVI – NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2024 r.

1.  Msze św. 7.00, 10.00 i 18.00.

2.  Przeżywamy dziś Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość – główna uroczystość w Szczepanowie.

3.  We wtorek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe o godz. 17.00.  Po nabożeństwie różańcowym Msza św. Bardzo prosimy o liczny udział w nabożeństwach różańcowych. Prosimy również o zabieranie lampionów.

4.  W czwartek od godz. 8.00 udam się do chorych przed I piątkiem i odpustem. Chętnych proszę o zgłoszenie w zakrystii.

5. Zbiórka LSO w czwartek (przed uroczystością odpustową) o godz. 16.00 w Grocie.

6.  W czwartek  na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. oraz kolejne spotkanie przed bierzmowaniem  zapraszamy uczniów klas 8 wraz z rodzicami.

7. W Piątek rozpoczęcie Odpustu w Sanktuarium NMP z Lourdes. Program jest następujący:

PIĄTEK  / SOBOTA

– godz. 7.30 – Godzinki ku czci NMP

godz. 8.00 – Msza św. – w kościele

– godz. 10.30 – Różaniec

– godz. 11.00 – Msza św.

– godz. 17.00 – Msza św. i Procesja różańcowa z lampionami

– godz. 6.30 – Godzinki ku czci NMP

– godz. 7.00 Msza św. – w kościele

– godz. 10.30 – SUMA ODPUSTOWA i procesja różańcowa

– godz. 15.00 – Msza św. i Nabożeństwo Eucharystyczne dla chorych, niepełnosprawnych i starszych i opiekunów

– godz. 18.00 – Koncert zespołu SZTORM i Apel Maryjny na zakończenie uroczystości.

8.  Uczyńmy wszystko, aby z naszej parafii nikogo nie zabrakło na tym odpuście w ciągu tych trzech dni. Dzieci niech zrobią sobie lampiony i z nimi przychodzą na nabożeństwa wieczorne, również dorośli niech zabierają świece, wtedy procesja różańcowa będzie wyglądała tak jak w Lourdes. W niedzielę na sumę proszę o sztandary i feletrony, które ustawimy przed Grotą.  Serdecznie zapraszamy wszystkich. Spowiedź św. będzie w  piątek od godz. 8.00 – 9.30 i od 10.30 – 12.00 oraz po południu od 16.00. Będą zaproszeni kapłani, trzeba skorzystać z posługi sakramentalnej, aby zyskać odpust.

9. Strażaków proszę o baldachim w niedzielę na sumie, oraz o zapewnienie porządku i ładu w czasie sumy odpustowej, oraz na parkingach.

10. Nabożeństwo różańcowe cały miesiąc październik o godz. 17.00 w dni powszednie, a w niedziele o godz. 16.00 połączone ze Mszą św.

11.Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty.W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Ryszarda Jweuła do  Kazimierza Sady z PU – Wschód