XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021 r.

Msze św.: o godz. 7.00, suma o godz.10.00, popołudniowa o 18.00. Bóg zapłać za ofiary do puszek składane dziś na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

W poniedziałek o godz. 18.00 w kościele zebranie dla rodziców ministrantów i aspirantów wyjeżdżających w piątek do Ciężkowic na kurs ministranta.

Również w poniedziałek o 18.30 próba chóru a w środę po Mszy wieczornej. Zapraszamy ponownie nowe osoby.

We wtorek w liturgii przeżywać będziemy Święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu imieniny obchodzi nasz ks. katecheta Mateusz. Już dziś składamy Mu życzenia bł. Bożego, światła Ducha świętego, opieki Matki Bożej i swojego patrona w Jego życiu osobistym kapłańskim.

W środę Msza św. z nowenną do Matki  Bożej  modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II o godz. 18.00.

W piątek Msza wieczorna o godz. 18.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę  Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość – główna uroczystość w Szczepanowie. W całej Polsce liczenie wiernych uczestniczących we Mszy Świętej i przyjmujących Komunię Świętą.

Odpust w Grocie przeżywać będziemy 1, 2 i 3  października. Słowo Boże będzie głosić ks. dr Andrzej Jasnos diecezjalny duszpasterz  nauczycieli i wychowawców, oraz diecezjalny wizytator nauki religii.

Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Stanisława Fikasa do Stanisława Mleczko z PU- Zachód.

Dziś o godz. 17.00 na plenerowej scenie pod zamkiem w Dębnie odbędzie się koncert „ Papież nadziei” w hołdzie Janowi Pawłowi II. Oprócz koncertu, połączonego z prezentacją poezji Karola Wojtyły, ks. Jana Twardowskiego i materiałów filmowych z czasów pontyfikatu Papieża Polaka, odbędzie się także otwarcie wystawy „Madonna z Dzieciątkiem”