XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2023r.

/Niedziela Misyjna/

1.     Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem Misje sercem Kościoła, nazywany również Niedzielą Misyjną. Msze św. o godz.: 7.00, suma o 10.00  i popołudniowa z nabożeństwem różańcowym o 16.00 . Bóg zapłać za ofiary złożone na misje.

2.     Dzisiaj w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych obecnych na Mszy św. i przystępujących do Komunii Św.

3.     Różaniec w dni powszednie o godz. 17.00 a w niedzielę o 16.00, a następnie Msza św.

4.     Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty codziennie przed różańcem

5.     Można składać kartki z wypominkami w zakrystii, lub w kancelarii. . Wypisujmy czytelnie imiona i nazwiska w mianowniku na zwykłych kartkach.

6.     Dziękujemy tym, którzy sprzątali w minionym tygodniu w kościele i zadbali o kwiat. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Bernadetty Bachara do Ireny Mleczko z PU- Zachód.

7.     Spotkanie Misyjnych Róż Żywego Różańca. w tym roku odbędzie się w dniu 28 października w parafii bł. Karoliny w Tarnowie, Rozpocznie się Eucharystią o godz. 10 00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Andrzeja Jeża. Po Mszy św. zaplanowana jest projekcja nowego filmu o ks. Janie Czuba pt. «Tata z Małopolski», wyprodukowanego przez Salezjańską Wytwórnię Filmową ART. Będzie też okazja do obejrzenia krótkiej prezentacji przygotowanej przez grupę im. ks. Jana Czuby, działającą w Bobowej, gdzie ks. Jan posługiwał jako wikariusz. Zakończenie spotkania, poprzedzone odmówieniem różańca, przewidziane jest na godz. 14 30. Planujemy wyjazd pielgrzymki z naszej parafii. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii lub u ks. proboszcza do wtorku.

8.     W przyszłą niedzielę odbędzie się konsekracja kościoła w Łoniowej o godz. 11.00.