XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020r

1.     Dziś  Msze św. o godz.: 7.00, suma o godz. 10.00  i popołudniowa Msza św. z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 16.00 .

2.     W dni powszednie różaniec o godz. 17.00 i następnie Msza Św.

3.     Jutro przypada Święto Św. Łukasza Ewangelisty Patrona Służby Zdrowia.

4.    W środę po Mszy wieczornej próba chóru.

5.    W piątek Uroczystość  św. Jana Pawła II patrona Małopolski. W Małopolsce z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych..

6.    W piątek na różaniec zapraszamy LSO. Po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie grupy młodzieżowej.

7.     W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna. Ofiary przeznaczone są na cele misyjne.

8.     Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty codziennie przed różańcem.

9.     Można składać kartki z wypominkami w zakrystii, lub w kancelarii. . Wypisujmy czytelnie imiona i nazwiska w mianowniku. Można to uczynić na zwykłych kartkach.

10.       Dziękujemy tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w minionym tygodniu w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Zofii Mrożek do Pana Stanisława Smolenia z PU – Zachód.

11.       Naszą modlitwą obejmijmy wszystkich Solenizantów nadchodzącego tygodnia.