XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022 r.

1.   W dniu dzisiejszym Msze św. o godz.: 7.00, suma o godz. 10.00  i popołudniowa z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 16.00. Przeżywamy dziś Dzień Papieski. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. O godz. 17.30 odbędzie się w naszym kościele koncert „Nie lękajcie się” w hołdzie Janowi Pawłowi II, poświęcony życiu i nauczania Papieża. W programie, oprócz pieśni związanych z pontyfikatem Jana Pawła II, znajdą się także multimedia ze zdjęciami i tekstami Jego nauczania. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy    w imieniu organizatorów.

2. W dni powszednie różaniec o godz. 17.00 i następnie Msza Św.

3. We wtorek przypada Święto Św. Łukasza Ewangelisty – Patrona Służby Zdrowia.

4. W środę po Mszy próba chóru. Panie o godz. 18.15 a Panowie o godz. 19.30.

5. W sobotę Uroczystość  św. Jana Pawła II patrona Małopolski.  W Sobotę o godz. 14 z tyłu plebanii Grill dla LSO oraz pierwsze spotkanie z kandydatami na ministrantów. Zapraszamy z klas 1 – 4 nowych chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Prosimy rodziców o zachęcenie swoich dzieci do tej wyjątkowej służby.

6. Siostra Agata zaprasza DSM na spotkania formacyjne, które odbywać się będą w soboty na plebanii; Samarytanki o godz. 9.00, Misjonarki o godz. 10.00, a Dzieci Maryi  o godz. 11.00.

7. W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna ofiary na cele misyjne.

8. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty codziennie przed różańcem.

9. Można składać kartki z wypominkami w zakrystii, lub w kancelarii. Wypisujmy czytelnie imiona i nazwiska w mianowniku. Można zapisywać na zwykłych kartkach.

10.Zmarła śp. Halina Gurgul.

11. Dziękujemy tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w minionym tygodniu w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Adama Sacha do  Józefa Gurgula z Podlesia.

12. W przyszłą niedzielę wybory do Rady Duszpasterskiej. Zostali zgłoszeni następujący kandydaci, którzy wyrazili zgodę na kandydowanie:

– Boczarska Agnieszka

– Fejkiel Łukasz

– Jewuła Marek

– Koniarz Justyna

– Łazarz Dariusz

– Migas Cecylia

– Pabian Tomasz

– Pałucki Jan

– Smoleń Paulina

Niektórzy ze zgłoszonych kandydatów nie wyrazili zgody, aby kandydować. Na otrzymanych kartkach będziemy głosować na jednego kandydata znacząc znak X przy wybranym nazwisku.

13. Naszą modlitwą obejmijmy wszystkich Solenizantów nadchodzącego tygodnia.