XXIII Niedziela Zwykła 5.09.2021r.

 • Msze św. o godz. 7.00 ,suma o 10.00, i popołudniowa o 18.00. Pół godziny wcześniej różaniec. Dziś ofiary do puszek zgodnie z zaleceniem Przewodniczącego Episkopatu Polski zbierane są na pomoc mieszkańcom Afganistanu. Bardzo serdecznie witamy nową siostrę zakrystiankę S. Barbarę. Różaniec w grocie w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. W pozostałe dni tygodnia przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30. Przygotowując się do beatyfikacji Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i siostry Elżbiety Róży Czackiej przeżywamy Nowennę połączoną z wieczornym nabożeństwem lub różańcem w grocie.
 • W poniedziałek zbiórka całej Liturgicznej Służby Ołtarza o godz. 17.00.Zapraszamy również nowych kandydatów.  Ogromną prośbę kierujemy do rodziców, aby zachęcili swoje dzieci do wzięcia udziału w tej pięknej posłudze, która przecież jest radością całej naszej parafii.
 • W środę Uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki Diecezji. Msze św. rano o 6.30 i wieczorem o 18.00 oraz poświęcenie ziarna siewnego.
 • W środę Msza św. wieczorna z Nowenną do Matki Bożej o godz. 18.00. W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na próbę chóru. Szczególną prośbę kierujemy do osób nowych, które chciałyby wielbić Boga śpiewam, aby odważyły się i przyszły na próbę.
 • W piątek Msza św. wieczorna o godz. 18.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 • W najbliższy piątek – 10 września –  wyrusza z naszej parafii I Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę, której koordynatorem jest S. Agata Gunia. Wyjazd po Mszy św. porannej. Uczestnicy pielgrzymki zabierają ze sobą intencje parafii oraz proszą o modlitwę.
 • W sobotę spotkanie modlitewne nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św. z diecezji w naszym  Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Grocie od godz. 9.30.

Plan spotkania:

– Różaniec prowadzony przez szafarzy;

– Msza święta pod przewodnictwem ks. Bp. Andrzeja Jeża.

Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo.

 • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii i dodatkowa Msza Święta chrzcielna o godz. 11:15. Ofiary rodzin na pokrycie malowania prezbiterium./koszt inwestycji: program konserwatorski, farby Remersa i inne środki oraz malowanie ok. 60.000 zł./
 • Dziękujemy tym co dezynfekowali i sprzątali w kościele, zatroszczyli się o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Stanisława Pałuckiego do Tadeusza Mleczko z PU- Zachód.
 • Wójt Gminy Dębno zawiadamia o przystąpieniu do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla wszystkich sołectw gminy Dębno. Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionych planów miejscowych pisemnie w siedzibie Urzędu Gminy Dębno, drogą pocztową lub drogą elektroniczną, w terminie do dnia 15 września 2021 r.  Wnioski i uwagi powinny zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.
 • Sołtys wsi Doły zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie w środę 8 września 2021 roku godz.. 18.00 w budynku wiejskim w Dołach. Tematem spotkania uchwalenie wniosku do funduszu sołeckiego na 2022 rok.
 • W zakrystii są do nabycia Kalendarze rolnicze w cenie 23 zł. oraz specjalny Gość Niedzielny o Kardynale Stefanie Wyszyńskim i S.  Elżbiecie Czackiej – cena 10 zł.