XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2023r.

1.    Msze św. o godz. 7.00/ zmiana tajemnic różańcowych/, suma o 10.00 i popołudniowa o 18.00. Pół godziny wcześniej różaniec. Bóg zapłać za ofiary rodzin na cele parafialne.

2.    Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach, młodzieży i wychowawcach.

3.    Różaniec w grocie w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 18.00. W pozostałe dni tygodnia przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30.

4.    W środę Msza św. wieczorna z Nowenną do Matki Bożej o godz. 18.00.

5.    W czwartek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 zostanie odprawiona Droga Krzyżowa na Godów. Zachęcam do licznego udziału /dzieci idą z opiekunem, zabierzmy ze sobą latarki/.

6.    W piątek Msza św. wieczorna o godz. 18.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

7.    W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

8.    Dziękujemy tym co sprzątali w kościele, zatroszczyli się o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Marka Kołodzieja do Kazimierza Franczyka z Dołów – Zachód.

W najbliższą sobotę ks. Mateusz organizuje wyjazd do Zatoru do Energylandii. Są jeszcze wolne miejsca. Wyjazd o godz. 8.00; powrót ok 21.00. Szczegóły w zakrystii. Zapisy trwają do poniedziałku (11.09.)