XXII NIEDZIELA ZWYKŁA –3.09.2023r

1.     Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 i 18.00.

2.     Różaniec w Grocie poniedziałek, wtorek,  sobota o godz. 18.00. W pozostałe dni tego tygodnia pół godzimy przed Mszą św.

3.     Jutro Msza św. na rozpoczęcie  nowego roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00.  Do wspólnej modlitwy i rozpoczęcia w szkole, zapraszamy również rodziców. Dzieci i młodzież zachęcamy, aby przystąpiły do Sakramentu Pokuty i Komunii Św. Aby z Bogiem rozpoczynała nowy rok szkolny jeżeli tego jeszcze nie uczynili.

4.     W środę Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00.

5.     W czwartek – I czwartek miesiąca września – o godz. 18.00 Msza święta i Adoracja Najświętszego Sakramentu.  

6.     W piątek  Uroczystość Narodzenia NMP głównej patronki diecezji tarnowskiej. Msze św. rano o godz. 6.30 i 18.00 z poświęceniem ziarna siewnego.

7.     W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Ofiary rodzin na cele parafialne. W Markowej odbędzie się beatyfikacja rodziny Ulmów.

8.     Dziękujemy tym, którzy sprzątali w kościele w minionym tygodniu i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pan Kazimierza Gurgula do Ryszarda Migda z Dołów – Zachód.

9.     Sołtys wsi Doły zaprasza mieszkańców do udziału w zebraniu wiejskim, które odbędzie się w dniu 6 września o godz. 18.00 w remizie OSP w Dołach.

10. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy całą wspólnotę DSM na spotkanie w salce na plebanii. Zapraszamy również wszystkie dziewczynki od klasy II do wstąpienia w szeregi DSM. Zapisy u siostry przez cały wrzesień.

11. Trwa rekrutacja na studia magisterskie z teologii na Wydziale  Teologicznym Sekcja w Tarnowie: szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl, lub w sekretariacie, pod numerem tel.: 14/ 622 33 31. email: wteol@diecezja.tarnow.plwt-tarnow@upjp2.edu.pl