XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022 r.

1.     Msze św. o godz.: 7.00, suma o 10.00 i popołudniowa o 18.00.

2.     Różaniec w Grocie poniedziałek, wtorek,  o godz. 18.00 w pozostałe dni tego tygodnia pół godzimy przed Mszą św.

3.     W czwartek Msza św. na rozpoczęcie  nowego roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00  Do wspólnej modlitwy i rozpoczęcia w szkole, zapraszamy również rodziców. Dzieci i młodzież zachęcamy aby przystąpiły do Sakramentu Pokuty i Komunii Św., aby z Bogiem rozpoczynała nowy rok szkolny. W środę od godz. 17.00 dzieci z klasy IV i V. W czwartek dzieci pozostałych klas Szkoły Podstawowej.

4.     W środę Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00.

5.     W czwartek – I czwartek miesiąca września – o godz. 18.00 Msza święta
i Adoracja Najświętszego Sakramentu.  

6.     W piątek – I Piątek września – Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00, Spowiedź św. od 17.00. Do chorych udam się od godz. 8.00.

7.     W sobotę –  I Sobota września. Msze św. rano o godz. 6.30 i wieczorem
o godz. 18.00.

8.     Dziękujemy tym, którzy sprzątali w kościele w minionym tygodniu i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pan Ryszarda Jewuła do Kazimierza Sady z PU- Wschód.

9.     W przyszłą niedzielę 4 września odbędą się „Międzynarodowe Spotkania z Dziedzictwem i Historią Wojskowości” czyli nowy turniej rycerski na Zamku w Dębnie. Początek od godz. 15:00. W programie pokazy grup rekonstrukcji historycznych od średniowiecza aż po II wojnę światową, otwarte edukacyjne obozowisko i miasteczko średniowieczne, koncert Orkiestry Wojska Polskiego i finałowy pokaz laserów i sztucznych ogni. Wstęp wolny, zapraszamy w imieniu organizatorów”.