XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. 08. 2024 r.

1. Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 i 18.00.

2. Różaniec w Grocie  wtorek, czwartek i sobotę o godz. 19.00. W pozostałe dni tego tygodnia pół godzimy przed Mszą św.

3. W poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza święta rano o godz. 6.30 i 18.00.

4. W środę Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00.

5.W piątek msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

6.Dziękujemy tym, którzy sprzątali w kościele w minionym tygodniu i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Dominika Batko do Marii Bilińskiej z PU- Wschód.

7. Decyzją Ks. Bpa Ordynariusza Wikariuszem naszej parafii od 30 sierpnia br. został mianowany Ks. mgr Marcin Kwiecień obecnie  pracujący w Barcicach.

8. Dziewczynki, które są chętne do wstąpienia w szeregi Dziewczęcej Służby Maryjnej prosimy  do kontaktu z Siostrą Agatą Gunią lub przewodniczką Wiktorią Stoszko. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich dziewczynek  odbędzie się  7 września o godz. 9.00 w salce na plebanii.