XXI Niedziela Zwykła 22.08.2021r.

1. Msze św. o godz.: 7.00, suma o 10.00 i popołudniowa o 18.00. Pół godziny wcześniej różaniec. Trwamy w duchowej łączności z pielgrzymami XXXIX PPT dlatego wieczorne Msze św. połączone są z Apelem Jasnogórskim do czwartku włącznie.
  2. W środę wchodzi na Jasną Górę XXXIX Piesza Pielgrzymka Tarnowska.
  3. W środę Mszą Św. wieczorną i nowenną podziękujemy ks. Łukaszowi Kaliszowi za pracę w naszej parafii. Wolą ks. biskupa od piątku rozpocznie swoją posługę duszpasterską w parafii Grabno. Do naszej parafii ks. bp ordynariusz przydzielił ks. mgra Mateusza Kica, który przychodzi z parafii Dębica-Latoszyn, a pochodzi z Dąbrowy Tarnowskiej.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    – We wtorek – Św. Bartłomieja, Apostoła .
    – W czwartek – Uroczystość NMP Częstochowskiej .
    – W piątek – Św. Moniki.
    – W sobotę – Św. Augustyna
  5. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali kościół i zadbali o kwiaty, w tym tygodniu prosimy grupę od Pana Andrzeja Zycha do Pani Józefy Gurgul z Dołów – Zachód. Sprzątanie tylko w sobotę z racji prac w kościele. Msze św. w tygodniu odbywają się w grocie rano i wieczorem.