XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.08.2023r.

Święto Przemienienia Pańskiego

1.     Msze św.: o godz. 7.00, 10.00  i 18.00.

2.     W środę Msza św. z Nowenną do NMP o godz. 18.00.

3.     W piątek wieczorna Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4.     Różaniec w tym tygodniu:

·        w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.

·       w pozostałe dni przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.

5.     W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

·        w wtorek  – św. Dominika

·        w środę – św. Teresy Benedykty od Krzyża

·        w czwartek  –  Święto Św. Wawrzyńca.

·        w piątek – św. Klary

6.     W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Ofiary rodzin na cele parafialne. Na sumie modlić się będą z nami sołtysi z Małopolski.

7.     W przyszłą niedzielę w Jaworsku Uroczystość odpustowa ku czci Św. Maksymiliana. Pożegnanie Ks. Kazimierza Piekarskiego dotychczasowego proboszcza, który odchodzi na emeryturę, a objęcie parafii przez ks. Andrzeja Chmielarza.

8.     Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.  W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Mieczysława Rzepy do Jana Sacha z Dołów – Wschód.

9.     Przeżywamy miesiąc sierpień, który jest miesiącem trzeźwości. Odpowiadając na apel Biskupów Polski uczyńmy wszystko aby cały sierpień był miesiącem trzeźwości w naszej Ojczyźnie. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy mają problem z alkoholem.

10.       Życząc wszystkim godnego i pobożnego przeżywania niedzieli , oraz błogosławieństwa Bożego w pracy i szczęśliwego wypoczywania na terenie naszej parafii zapraszamy do przychodzenia na różaniec do Groty.