XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022r.

1.     Msze św.: o godz. 7.00, suma o 10.00  i popołudniowa o godz. 18.00. Dzisiaj odpust na Bocheńcu ku czci św. Anny.

2.     O godz. 14.00 w Dołach poświęcenie Nowego Domu OSP i figury św. Floriana. Następnie Turniej Sołectw Gminy Dębno z wieloma atrakcjami i występami muzycznymi. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

3.   W poniedziałek /25 lipca/ będziemy obchodzili święto świętego Jakuba Apostoła. Odpust w Brzesku. W tym dniu przypada także wspomnienie świętego Krzysztofa. We wspólnocie Kościoła odbiera on cześć jako patron kierowców, podróżujących i orędownik w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Za przyczyną Świętego Krzysztofa będziemy modlić się na Mszy Świętej odprawianej o godz. 18:00, za wszystkich uczestników ruchu drogowego, a następnie po zakończonej Eucharystii nastąpi poświęcenie pojazdów.

4.   We wtorek /26 lipca/ w kalendarzu liturgicznym wspominamy Świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę.

5.     W środę – Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00.

6.     W piątek wieczorem Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

7.     Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.  W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Dominika Batko  do Pani Mari Bilińskiej z PU – Wschód.