XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2024.

Msze św. o godz.: 7.00 suma o 10.00,  i popołudniowa o 18.00. Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na leczenie i rehabilitację Karola Sułka.

Różaniec w Grocie w tym tygodniu:

–  We wtorek i w sobotę  o godz. 19.00

–  W pozostałe dni tygodnia przed Mszą Św. o godz. 17.30

Zapraszam do wspólnej modlitwy nie tylko prowadzącą różę, ale    przedstawiciela każdej rodziny codziennie, oraz wypoczywających w naszej parafii gości.

Jutro  22 dzień miesiąca Msza św. o godz. 18.00 z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II

W środę Msza św. wieczorna z nowenną do NMP z Lourdes.

W czwartek przypada wspomnienie Św. Krzysztofa Patrona Kierowców dlatego po wieczornej mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie środków transportu. Msza św. o godz. 18.00 w kościele.

W przyszłą na sumie o godz. 10.00 Ks. prał. Julian Marecik odprawi Mszę dziękczynną w naszym kościele za  50 lat swojego kapłaństwa. Również na tej Mszy św. podziękujemy ks. Mateuszowi za pracę w naszej parafii gdyż w sierpniu udaje się na urlop.

W przyszłą niedzielę odpust na Bocheńcu ku czci Św. Anny. Suma odpustowa o godz. 11.00.

W Dołach odbędzie się  Turniej Sołectw Gminy Dębno.

Dziękuję tym, którzy sprzątali w minionym tygodniu w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Zbigniewa Jewuła do Leszka Batko  z PU – Zachód.