XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022r.

1. Msze św. o godz.: 7.00 suma o 10.00 i popołudniowa Msza św. o godz. 18.00. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę. Przeznaczone są na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  2. Różaniec w Grocie w tym tygodniu:

–  w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę  o godz. 19.00

–  w pozostałe dni tygodnia przed Mszą Św. o godz. 17.30

Zapraszam do wspólnej modlitwy nie tylko prowadzącą różę, ale    przedstawiciela każdej rodziny codziennie oraz wypoczywających w naszej parafii gości.

• W środę Msza św. wieczorna z nowenną do NMP z Lourdes.
  • W piątek  22 dzień miesiąca Msza św. o godz. 18.00 z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
  • W przyszłą niedzielę odpust na Bocheńcu ku czci Św. Anny. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  • W Dołach o godz. 14.00  poświęcenie Domu OSP i figury Św. Floriana. Następnie Turniej Sołectw Gminy Dębno.
  • Rada Sołecka z Dołów zaprasza na spotkanie wszystkich mieszkańców wsi Doły, które odbędzie się 18 lipca 2022 roku /czyli jutro/ o godz. 19.00 w budynku Wiejskim w Dołach celem omówienia bieżących spraw dotyczących miejscowości.
  • Dziękuję tym, którzy sprzątali w minionym tygodniu w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani   Krystyny Kapusta do  Mariana Kargol z PU – Wschód.