XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2023r.

1. Msze św. o godz.: 7.00, 10.00  i 18.00. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę z przeznaczeniem na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

2. Różaniec w Grocie w tym tygodniu:

–  w poniedziałek, wtorek, czwartek o godz. 18.00

– w pozostałe dni tygodnia przed Mszą Św. o godz. 17.30

3. Zapraszam do wspólnej modlitwy nie tylko prowadzącą różę, ale także  przedstawiciela każdej rodziny oraz wypoczywających w naszej parafii gości.

4. W środę Msza św. wieczorna z nowenną do NMP z Lourdes

5. W sobotę  22 dzień miesiąca Msza św. o godz. 18.00 z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II..

6. W przyszłą niedzielę odpust na Bocheńcu ku czci Św. Anny. Suma odpustowa o godz. 11.00.

7. Dziś na stadionie LKS „Victoria” w Porąbce Uszewskiej od godz.13.00 odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Natomiast w przyszłą niedzielę w Dołach na placu przy amfiteatrze od godz. 15.00 odbędzie się Turniej Sołectw. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Bliższe informacje na plakatach.

8. Dziękuję tym, którzy sprzątali w minionym tygodniu w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Józefy Leś  do  Tomasza Kubonia z Godowa.