XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.07.2020r.

1.  Msze św. o godz. 7.00 /zmiana tajemnic różańcowych/. Suma o godz. 10.00  i popołudniowa Msza św. o godz. 18.00.  Bóg zapłać za ofiary złożone  na cele parafialne.  Dziś odpust w Dębnie i Jubileusz 50-lecia Kapłaństwa Ks. Prałata Mariana Majki.

2.  Różaniec w Grocie w tym tygodniu:

–  w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 19.00

–  w środę, piątek  i niedziele przed Mszą Św. o godz. 17.30

3.  W środę Msza św. popołudniowa z Nowenną do Matki Bożej z Lourdes o godz. 18.00.

4.  W piątek 15 dzień miesiąca Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia od godz. 17.00 i  Msza św. wieczorna.

5. W przyszłą niedzielę Msza św. składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

6.  W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

·     w poniedziałek –  Benedykta, Opata, patrona Europy

·     we wtorek – Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

·     w środę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta

·     w piątek  – św. Bonawentury

·     w sobotę – NMP z Góry Karmel

7.  Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Janusza Gurgula do Kazimierza Zielińskiego z PU – Zachód.

8.  Komenda Powiatowa Policji w Brzesku przestrzega przed oszustwem „na policjanta”, które staje się coraz bardziej popularne na terenie naszego powiatu. Pamiętajmy policjanci nigdy nie zażądają od nas przekazania gotówki w żaden sposób.

9.  Wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia   zdrowia, światła Ducha św. i wstawiennictwa swoich patronów oraz opieki NMP zapewniając o pamięci modlitewnej.