XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.08.2023.

Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 i 18.00.

Dzisiaj w Jaworsku Uroczystość odpustowa ku czci Św. Maksymiliana. Pożegnanie ks. Kazimierza Piekarskiego dotychczasowego proboszcza który odchodzi na emeryturę, a objęcie parafii przez ks. Andrzeja Chmielarza. Suma o godz. 11.00.

We wtorek tj. 15 sierpnia UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00 – Msza św. Dożynkowa w Grocie  z poświęceniem ziół, wianków i wieńców żniwnych. Od godz. 17.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia / Koronka i prywatna adoracja/

Odpust w Niedźwiedzy suma o godz. 11.00. W Łysej Górze DOŻYNKI GMINY DĘBNO rozpoczną się  o godz. 15.00 Mszą św.. Program podany jest na afiszach.

W czwartek wyruszy Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Codziennie podczas różańca i Mszy św. w czasie trwania pielgrzymki będziemy się łączyć duchowo z pielgrzymami, dlatego zapraszam do licznego przychodzenia na różaniec i Mszę św. do Groty na godzinę 17.30. Wielu nie może iść na Jasną Górę, ale może przybywać do naszego sanktuarium.

Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Janusza Rzepa do Karola Pałuckiego z Dołów – Wschód.