XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.07.2023r.

1.    Msze św.: o godz. 7.00/ zmiana tajemnic różańcowych/, suma o 10.00 i popołudniowa Msza święta o 18.00. Dziś odpust w Dębnie.

2.    Różaniec w Grocie – w czasie wakacji – gdy nie ma Mszy wieczornej o godz. 18.00; a w pozostałe dni pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą czyli o 17.30.

3.    W środy Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00..

4.    W  piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia o 18.00. Pół godziny wcześniej różaniec.

5.    W sobotę 15 dzień miesiąca o godz. 17.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza wieczorna

6.    Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Poświęćmy więcej czasu na modlitwę i udział we mszach świętych. Zapraszam również na wieczorny różaniec do Groty  dzieci i młodzież.

7.  Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Krzysztofa Kądziołki do Wojciecha Łazarza z za kościoła.

8.     Przewodnik Grupy V Św. Floriana informuje że zapisy na Pieszą Tarnowską Pielgrzymkę na Jasną Górę będą odbywać się telefonicznie od 10 do 14 lipca i od 17 do 22 lipca w godzinach od 8.00 do 9.00, pod numerem telefonu 517212559.

W dniu 5 sierpnia o godzinie 19.00 w Kościele w Dębnie i w dniu 13 sierpnia o godzinie 16.00 w Parafii w Iwkowej, odbędą się spotkania przed pielgrzymkowe. Na spotkaniach będzie również możliwość zapisu na pielgrzymkę.

9.     Od 6 do 19 lipca na terenie naszej parafii przebywają harcerze ze stowarzyszenia harcerstwa katolickiego Zawisza z hufca lubelskiego. Życzymy im miłego spędzania czasu i pogłębienia relacji między sobą oraz z Panem Bogiem. Gospodarzom dziękujemy za udostępnienie swoich lasów.

10. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości Bożych darów i wstawiennictwa swoich patronów, zapewniając o modlitwie.