XIV NIEDZIELA ZWYKŁA –7.07.2024r.

1.    Msze św.: o godz. 7.00, Suma o 10.00 i popołudniowa Msza święta o 18.00.

2.    Dzisiaj na stadionie LKS „Victoria” odbędzie się Porębecka Biesiada Smaku i Folkloru. Program biesiady podany jest na afiszu. W czasie biesiady odbywać się będzie loteria fantowa przygotowana przez członków Akcji Katolickiej. Zapraszamy wszystkich parafian i gości.

3.    Różaniec w Grocie – w czasie wakacji – gdy nie ma Mszy wieczornej o godz. 19.00; a w pozostałe dni pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą czyli o 17.30.

4.    W środy Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00..

5.    W  piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia o 18.00.

6.    W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Dodatkowa Msza św. o godz. 11.15  chrzcielna. Ofiary rodzin na cele parafialne / renowacja ogrodzenia groty , inwentaryzacja cmentarza /

7.    Przeżywamy czas wakacji i urlopów, poświęćmy więcej czasu na modlitwę i udział we mszach świętych. Zapraszam również na wieczorny różaniec do Groty  dzieci i młodzież.

8.  Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele i zadbali o kwiaty, w tym tygodniu prosimy grupę od Pani  Bernadetty Bachara do Ireny Mleczko z PU- Zachód..  

9.     Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości Bożych darów i wstawiennictwa swoich patronów, zapewniając o modlitwie.