XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.07.2022r.

1.    Msze św.: o godz. 7.00, Suma o 10.00 i popołudniowa Msza święta o 18.00.

2.    Różaniec w Grocie – w czasie wakacji – w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o godz. 19.00; a w środy, piątki i niedziele pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą czyli o 17.30.

3.    Trwa tygodniowy Odpust w Tuchowie. Program na afiszu.

4.    Jutro pogrzeb śp. Władysława Kapusta o godz. 16.00. Pół godziny wcześniej różaniec

5.    W środy Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00..

6.    W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca lipca. W czwartek Godzina Święta o 18.00, pól godziny wcześniej różaniec.

7.    W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Ofiary rodzin na cele parafialne planujemy wykonać ogrodzenie nowej części cmentarza.

8.    W Dębnie uroczystość odpustowa ku czci Świętej Małgorzaty  i Jubileusz 50-lecia kapłaństwa ks. prał. Mariana Majki – suma o godz. 11.00.

9.    Przeżywamy czas wakacji i urlopów, poświęćmy więcej czasu na modlitwę i udział we mszach świętych. Zapraszam również na wieczorny różaniec do Groty  dzieci i młodzież.

10.        Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele i zadbali o kwiaty, w tym tygodniu prosimy grupę od Pana Kazimierza Gurgula do Władysławy Zych z PU – Zachód .

11.           Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości Bożych darów i wstawiennictwa swoich patronów, zapewniając o modlitwie.