XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022r.

1.     Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i popołudniowa Msza święta o 18.00 na cmentarzu. Półgodziny wcześniej różaniec.

2.     W środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. O godz. 7.00, 10.00 i popołudniowa a nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00. Składka na świętopietrze czyli do dyspozycji Ojca  Świętego.

3.     W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

4.     W tym tygodniu przypada  I piątek i I sobota lipca. Msze święte rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00. Półgodziny wcześniej różaniec. Spowiedź święta przed nabożeństwami. W piątek udam się do chorych od godz. 8,00 proszę o zgłoszenie chętnych w zakrystii.

5.     W piątek rozpoczyna się tygodniowy odpust w Tuchowie. Program odpustu podany jest na afiszu w gablocie.

6.     W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.00, suma o godz. 10.00 i popołudniowa o godz. 18.00 w grocie.

7.     Przeżywamy czas wakacji i urlopów, poświęćmy więcej czasu na modlitwę i udział we mszach świętych. Zapraszam również na wieczorny różaniec do Groty  dzieci i młodzież.

8.   Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Zofii Mrożek do Teresy Smoleń z PU- Zachód. Dziękuję również serdecznie wszystkim którzy wczoraj pracowali przy kościele i cmentarzu za liczną obecność i wykonaną pracę.

9. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości Bożych darów i wstawiennictwa swoich patronów, zapewniając o modlitwie.