XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2023 r.

1.     Msze św.: o godz.: 7.00, 10.00 i 18.00 na cmentarzu z nabożeństwem czerwcowym. W Łysej Górze uroczystość odpustowa.

2.     W czwartek uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. jak w niedziele: o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze, czyli dyspozycji Ojca Świętego.

4.     W piątek  zakończenie nabożeństw czerwcowych..

5.     W sobotę przypada pierwsza sobota lipca. Msze św. o Niepokalanym Sercu NMP rano i wieczorem..

6.     W sobotę 1 lipca  odbędzie się JUBILEUSZ 50-LECIA LKS VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA, a w niedzielę 2 lipca BIESIADA AGROTURYSTYCZNA z loterią fantową. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich.  Jubileusz i Biesiada odbywać się będą na stadionie w Porąbce Uszewskiej od godziny 15.00. Program podany jest na afiszach.

7.     Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Janusza Ciężak do Pani Danuty Gurgul z  Rogala.

8.     Wójt Gminy Dębno zaprasza pary małżeńskie mieszkające na terenie gminy Dębno, które zawarły związek małżeński w 1998 roku o wzięcie udziału w uroczystości Jubileuszu 25-lecia pożycia małżeńskiego w Gminie Dębno. Bliższe informacje można uzyskać w USC w Dębnie lub telefonicznie Tel: 14 631 85 62 do 15 lipca 2023r.