XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2026 r.
1. Msze św.: o godz.: 7.00, 10.00 i o godz. 18.00 z nabożeństwem czerwcowym.
2. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Spotkanie aspirantów o godz. 17.00 w Kościele
3. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy również rodziców.
4. W sobotę o godz. 5.00 wyjazd na pielgrzymkę do Sandomierza i okolic. Można się jeszcze zapisać dziś lub jutro.
5. Również w sobotę od godz. 8.00 zapraszam Panów i Panie, aby uporządkować cmentarz i tereny wokół kościoła. Jeżeli będzie więcej osób to prace wykonamy szybko.
6. W przyszłą niedzielę msza św. wieczorna o godz. 18.00 na cmentarzu. Pół godziny wcześniej różaniec.
7. Dziękujemy tym którzy sprzątali kościół i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Kazimierza Gurgula do Ryszarda Migda z Dołów – Zachód.