XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2026 r.

1.    Msze św.: o godz.: 7.00, 10.00  i o godz. 18.00 z nabożeństwem czerwcowym.

2.    W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.  Spotkanie aspirantów o godz. 17.00 w Kościele

3.    W piątek  o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy również rodziców.

4.    W sobotę o godz. 5.00 wyjazd na pielgrzymkę do  Sandomierza i okolic. Można się jeszcze zapisać dziś lub jutro.

5.    Również w  sobotę  od godz. 8.00 zapraszam Panów i Panie, aby uporządkować cmentarz i tereny wokół kościoła. Jeżeli będzie więcej osób to prace wykonamy szybko.

6.    W przyszłą niedzielę msza św. wieczorna o godz. 18.00 na cmentarzu. Pół godziny wcześniej różaniec.

7.    Dziękujemy tym którzy sprzątali kościół i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Kazimierza Gurgula do Ryszarda Migda z Dołów – Zachód.