XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024r.

Msze św.: o godz.: 7.00, suma o godz. 10.00,  popołudniowa o godz. 18.00.  z nabożeństwem czerwcowym.

W piątek o godz. 8.00  Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Dzieci i młodzież zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i przyjęcia Komunii ŚwiętejDlatego nie będzie w piątek Mszy świętej o godz. 6.30.

W sobotę na godz. 8.00 zapraszam tradycyjnie do wykoszenia skarpy koło kościoła i na  cmentarzu. Zmobilizujmy się aby przyszło wiele osób wtedy ta praca zostanie wykonana szybko.

W przyszłą niedzielę 23 czerwca jak pozwoli pogoda wieczorna Msza św.o godz. 18.00 będzie  na cmentarzu. Składka zebrana na tej Mszy św. przeznaczona będzie na wywóz śmieci z cmentarza.

W przyszłą niedzielę odpust w Łysej Górze suma godz.. 11.00

Dziękujemy tym którzy dezynfekowali i sprzątali kościół oraz  zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Stanisława Pałuckiego do Tadeusza Mleczko z PU- Zachód.

Przypominam o zapisach na  pielgrzymko-wycieczkę  20 lipca 2024 roku „GÓRA ŚWIĘTEJ ANNY I ZAMEK MOSZNA”

Zapisy jeszcze w tym tygodniu.