VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.03.2022 r.

1.    Dzisiaj Msze św.  o godz. 7.00, 10.00, 11,15 i 16.00. Natomiast o godz. 15.00 rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo wspólna adoracją Najświętszego Sakramentu.

2.    W poniedziałek i wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

PONIEDZIAŁEK

 – od godz. 15.00 – dzieci i młodzież 

– od  godz. 16.00 – Róże Różańcowe i Rycerstwo Niepokalanej

– o godz. 17.00 – Msza Św. i Adoracja wspólna

WTOREK

– od godz. 15.00 Rodzina Kolpinga

– od 16.00  – Akcja Katolicka

–  o godz. 17.00 – Msza św. i zakończenie 40 – godzinnego nabożeństwa.

3.    W środę rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze św. w Środę Popielcową z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 10.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Ofiary składane są na cele charytatywne. Po wieczornej  Mszy św. próba chóru.

4. W czwartek – I czwartek miesiąca – Godzina Święta o godz. 17.00  i modlitewne spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania  klasy VII i VIII  Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00. Po Mszy św, spotkanie rodziców oraz  uczniów klas VIII.

5.  W piątek od chorych udam się od godz. 8.30. Prosimy chętnych chorych zgłosić w zakrystii. O godz. 16.00 spotkanie LSO.

6. W sobotę – I sobota marca. Msze św. rano i wieczorem o godz. 17.00.

7. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych:

Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17.00. Pół godziny wcześniej Godzinki ku  czci Męki Pańskiej; Gorzkich Żali w niedziele o godz. 15.00.  

8.  Dziękuję tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali oraz sprzątali w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę pozostałych mieszkańców Godowa.

9.     Odpowiadając na potrzeby mieszkańców Ukrainy dotkniętych kataklizmem wojny i pozbawionych podstawowych środków do życia i higieny osobistej pragniemy im przyjść z pomocą.  Dlatego organizujemy zbiórkę podstawowych produktów żywnościowych o długim terminie ważności, środków higieny osobistej, nowe pościele, koce, ubrania, czy buty. Ponadto można składać rzeczy niezbędne dla dzieci: pieluchy, chusteczki nawilżane, kaszki itp. Produkty te można składać w kościele lub na plebanii.