VII NIEDZIELA ZWYKŁA –20.02.2022.

1.     Msze św.: o godz. 7.00, 10.00, 11.15 i o godz. 16.00. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2.     We wtorek przypada  22 dzień miesiąca wieczorna Msza św. o godz. 17.00 z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.

3.     W środę Msza św. wieczorna z Nowenną do Matki Bożej z Lourdes. Po Mszy św. wieczornej próba chóru: Panie o godz. 18.00, a Panowie o godz. 19.00.

4.     W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.00 spotkanie LSO w kościele.

5.     Przyszła niedziela jest Niedzielą Synodalną. Od godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach czterdziestogodzinnego nabożeństwa.

6.     Dziękujemy tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w minionym tygodniu w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Józefy Leś do Tomasza Kubonia z Godowa.

7.     W przyszłą niedzielę rozpocznie się wizytacja kanoniczna w naszym dekanacie którą poprowadzi bp. Artur Ważny. W naszej parafii wizytacja jest planowana 9 i 10 kwietnia.

8.     W Brzesku w parafii Św. Jakuba 26.02.2022 r. od godz. 21.00 rozpocznie się czuwanie modlitewne ”NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI”. Bliższe informacje na plakacie.

9.     W przyszłą niedzielę przy naszym kościele będą zbierane ofiary do puszek na rehabilitację Pana Marcina Sumary z Brzeska. Otrzymali zgodę Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.