VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21.05.2023r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa

1. Msze św. o godz.: 7.00,  10.00 / Pierwsza Komunia Święta / i wieczorna o godz. 18.00 połączona z nabożeństwem majowym,  półgodziny wcześniej różaniec.

2. Przez cały tydzień dzieci pierwszokomunijne  przeżywać będą Biały Tydzień.

3. Dzisiaj odpust w Łoniowej – suma o godz. 11.00.

4. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach majowych oraz nowennie do Ducha Świętego.

5. W środę  msza św. wieczorna z nowenną  do Matki Bożej.

6. W piątek na godz. 17.00 DSM zaprasza WSZYSTKIE MAMY i nie tylko na okolicznościowe przedstawienie z okazji Dnia Matki.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.  W Sufczynie  Uroczystość Odpustowa – suma o godz. 11.00.

8. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych  przygotowanie kościoła i wokół kościoła na uroczystość I Komunii Św., jak również za dar ołtarza.  W  tym tygodniu prosimy grupę od Pani Celiny Nowak do Andrzeja Tekiela  z PU – Wschód.

9. Zbliża się UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA.

O przygotowanie ołtarzy procesyjnych prosimy następujące grupy:

I Ołtarz przy figurze Niepokalanej grupa  od Pani Bernadetty Bachara do Ireny Mleczko z PU Zachód.

II Ołtarz obok figury św. Maksymiliana – grupa od Kazimierza Kawa do Franciszka Drużkowskiego  z Doły Wschód.

III Ołtarz w Grocie Matki Bożej – Siostry Zakonne.

IV Ołtarz przy Krzyży Misyjnym członkowie Akcji Katolickiej.