VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2023r.

  1. Msze św. o godz. 7.00, 10.00,11.15 i 16.00. Jeszcze raz składam Bóg zapłać za włączenie się w przygotowanie i przeżycie Uroczystości 11 lutego w naszym Sanktuarium:  za prowadzenie modlitw, Strażakom za porządek na parkingach i procesji, Panu Organiście, Kapeli
    i scholii za uświetnienie naszej uroczystości, Siostrom Zakonnym, Siostrze Barbarze za dekorację, liturgicznej Służbie ołtarza, Paniom w kuchni i wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia tej Uroczystości.
  2. W środę Msza św. wieczorna poprzedzona będzie nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia od godziny 16.00 z racji 15 dnia miesiąca. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  3. W piątek Msza św. wieczorna o godz. 17.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujący się do sakramentu bierzmowania.
  4. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali i dezynfekowali kościół. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Bernadety Bachara do Pani Ireny Mleczko z PU – Zachód.
  5. „Mając na uwadze Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, niniejszym proszę przeprowadzić zbiórkę do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, we wszystkich kościołach i kaplicach diecezji tarnowskiej we wszystkich kościołach i kaplicach diecezji tarnowskiej, w  najbliższą niedzielę 12 lutego br.”