VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05.2024 r.

  1. Msze św.: o godz. 7.00, 10.00 i wieczorna połączona z   nabożeństwem majowym o 18.00.  
  2. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje – dawne Dni Krzyżowe przed Wniebowstąpieniem Pańskim. W poniedziałek, wtorek i środę  będziemy się gromadzić w kościele na różańcu o godz. 17.30, a następnie w procesji  będziemy modlić się  o urodzaje w połączeniu z nabożeństwem majowym.
  3. W środę przypada Uroczystość św. Stanisława bp. i męczęnnika –  głównego patrona Polski i naszej diecezji. Tygodniowy odpust w Szczepanowie, program odpustu podany jest na afiszu w gablocie przed kościołem.  W środę o godz. 17.00 w grocie zbiórka całego LSO – obecność obowiązkowa.
  4. W piątek  rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 10.00. Po południu  nabożeństwo majowe o 18.00 i po nim Msza Święta.  Na prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary rodzin na cele parafialne.
  6. Wójt Gminy Dębno zawiadamia, że w dniu 9 maja 2024 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Doły odbędzie się zebranie wiejskie, na którym zostanie wybrany Sołtys i Rada Sołecka sołectwa Doły na nową kadencję 2024-2029. Wójt serdecznie zaprasza mieszkańców Sołectwa Doły do wzięcia udziału w zebraniu wiejskim.”
  7. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w  kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od  Pani Mari Pabian do Piotra Mleczko  z Dołów -Zachód.  
  8. Zachęcam do licznego już uczestnictwa w nabożeństwach majowych w naszym sanktuarium. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy modlitwę.