VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022 r.

 1. Msze św.: o godz. 7.00,10.00 i wieczorna połączona z   nabożeństwem majowym o 18.00.  Dziś odpust w Łoniowej – suma o godz. 11.00.
 2. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje – dawne Dni Krzyżowe przed Wniebowstąpieniem Pańskim. W poniedziałek,  wtorek i środę  będziemy gromadzić się w kościele na różańcu o godz. 17.30, a następnie w procesji  będziemy modlić się o urodzaje w połączeniu z nabożeństwem majowym.
 3. We wtorek przypada Dzień Modlitw za Kościół w Chinach.
 4. W środę po wieczornej Mszy Św. DSM wraz z siostrą przygotowały okolicznościowe przedstawienie z okazji Dnia Matki. Zapraszamy na to przedstawienie nie tylko Matki, ale wszystkich.
 5. W środę próba chóru: Panie o godz. 19.15, Panowie o godz. 20.15.
 6. W piątek  rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 10.00. Po południu  nabożeństwo majowe o 18.00 i po nim Msza Święta.
 8. Dziękujemy tym, którzy sprzątali i dezynfekowali w minionym tygodniu w kościele.W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Jarosława Łach do Tadeusza Pięta  z PU – Zachód.
 9. W przyszłą niedzielę 29.05 w godz. 15.00 – 19.00  na terenie Orlik obok Szkoły Podstawowej w Dębnie odbędzie się piknik dla dzieci z różnego rodzaju atrakcjami.
 10. Zachęcam do licznego już uczestnictwa w nabożeństwach majowych w naszym sanktuarium. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy modlitwę.
 11. Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach z filią w Porąbce Uszewskiej zaprasza dzieci i młodzież do bezpłatnej nauki. Rekrutacja trwa, czekamy na dzieci od 6 roku życia – cykl 6-letni oraz młodzież do 17 roku życia – cykl 4-letniego. Możliwość nauki gry na jednym z 18 instrumentów, śpiewu, aktorstwa, a także wyjazdów w kraju i za granicę, grania w orkiestrach i wielu innych atrakcji. Nauka w szkole muzycznej oprócz zdolności muzycznych rozwija umysł, wyobraźnię, a także poszerza perspektywę patrzenia w przyszłość! Dołącz już dziś! (szczegóły na plakacie przy szkole oraz ulotkach przy wyjściu z kościoła).