VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.05.2023 r.

Msze św.: o godz. 7.00,10.00 i wieczorna połączona z nabożeństwem majowym o 18.00.  

W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje – dawne Dni Krzyżowe przed Wniebowstąpieniem Pańskim . W poniedziałek, wtorek i środę  będziemy się gromadzić w kościele na różańcu o godz. 17.30 , a następnie w procesji  będziemy się modlić o urodzaje w połączeniu z nabożeństwem majowym. W poniedziałek 15 dzień miesiąca o godz. 17.00 w kościele nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We wtorek przypada liturgiczne święto Św. Andrzeja Boboli. Imieniny biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża, naszego Pasterza.  

W piątek  rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 10.00. Po południu  nabożeństwo majowe o 18.00 i po nim Msza Święta.  W naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej na sumie o godz. 10.00. W Łoniowej uroczystość odpustowa – suma o godz. 11.00.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali w  kościele. W tym tygodniu sprzątać będą rodzice dzieci pierwszokomunijnych.  

Zachęcam do licznego już uczestnictwa w nabożeństwach majowych w naszym sanktuarium. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy modlitwę.