V NIEDZIELA ZWYKŁA –5.02.2023r.

1.    Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 i 16.00.

2.    W środę Msza św. i  Nowenna do NMP z Lourdes o godz. 17.00.

3.    W piątek Msza św. wieczorna o godz. 17.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4.   W sobotę  w naszej parafii UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ku czci NMP z Lourdes i XXXI Światowy Dzień Chorego.  Msze św. rano o godz. 7.00, 10.00.  Uroczystą Sumę o godz. 16.30, której przewodniczył będzie Ks. bp dr Stanisław Salaterski  poprzedzą modlitwy od godz. 15.00: Koronka do Miłosierdzia Bożego, następnie cząstka różańca i Nieszpory Maryjne.  Po Mszy św. w procesji z lampionami udamy się do Groty i tam będą modlitwy w intencji chorych, służby zdrowia, opiekujących się chorymi oraz Rycerstwa Niepokalanej.  Zapraszając wszystkich na tę uroczystość proszę o zabranie ze sobą lampionów lub świec. Strażaków proszę o porządek w trakcie uroczystości i na parkingach.

5.    W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii, Dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz.11.15. Ofiary rodzin na cele parafialne.

6.    Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Piotra Fikasa o Pana Stanisława Mleczko z Porąbki Uszewskiej – Zachód.

7.    W sobotę, 11 lutego w Łoniowej, kolejna akcja krwiodawstwa w godzinach 8.30 – 12.30 w budynku OSP.