V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7.05.2023 r.

1. Msze święte dziś będą odprawiane o godz.: 7.00, 10.00 i 18.00 – poprzedzona Nabożeństwem majowym.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tygodniowy Odpust w Szczepanowie. Program odpustu podany jest w gablocie przed kościołem;

3. Różaniec codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.

4. Jutro  Uroczystość św. Stanisława bpa i męcz. Głównego patrona Polski i diecezji.

5. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej i Akcji Katolickiej na plebanii.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Ofiary rodzin na cele parafialne.

7. Dziękujemy tym, którzy  w  minionym  tygodniu sprzątali w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Jana Kopytko do Andrzeja Wójtowicza z PU – Wschód.

8. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i zapraszamy do wspólnej modlitwy.