V NIEDZIELA WIELKANOCNA –28. 04.2024 r.

  1. Msze św. o godz. 7.00,  10.00  i  16.00. O godz. 17.00 koncert organowy Pana Macieja Sowy na zakończenie pracy jako organisty w naszej parafii.
  2. W środę Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy Nabożeństwa Majowe w naszym sanktuarium. Nabożeństwa będą codziennie o godz. 18.00, następnie Msza św. Przed nabożeństwem majowym o godz. 17.30 modlitwa różańcowa. Zachęcamy do licznego udziału. Dla dzieci organizujemy konkurs uczestnictwa w nabożeństwach majowych, który rozstrzygniemy 1 czerwca – w Dzień Dziecka.
  3. Do chorych, w tym miesiącu wyjątkowo, z racji święta w piątek, udam się w czwartek od godz. 8.00. Prosimy o zgłoszenie chętnych w zakrystii.
  4. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę o godz. 7.00, 10.00 i 18.00Na wieczornej Mszy Św. modlimy się w intencji Strażaków z naszych OSP w Dołach i Porąbce z okazji ich  Patrona św. Floriana. W tym dniu przypada odpust w Niedźwiedzy – suma o godz.11.00. W Piątek o godz. 17.00 zbiórka całej LSO w grocie.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. popołudniowa o godz.. 18.00 z nabożeństwem majowym.
  6. Dziękujemy za sprzątanie w kościele w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu prosimy grupę od  Pana Jana Szostaka domarcia Gurgula z Dołów -Wschód.
  7. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i zapraszamy do wspólnej modlitwy.