V NIEDZIELA WIELKANOCNA –15. 05.2022 r.

1. Msze św. o godz. 7.00,  10.00 /I Komunia Święta/. O godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia  z nabożeństwem majowym o godz. o 18.00 i Msza św.
  2. Różaniec codziennie przed majówką o godz. 17.30.
  3. Jutro w liturgii obchodzimy Święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski. W tym dniu imieniny obchodzi ks. bp Ordynariusz Andrzej Jeż.
  4. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie chóru.
  5. W piątek o godz. 17.00 spotkanie  ministrantów, a po Mszy  św. wieczornej spotkanie Grupy Młodzieżowej.
  6. Przez cały tydzień dzieci pierwszokomunijne przeżywać będą Biały Tydzień.
  7. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za sprzątanie w kościele i wokół kościoła oraz za dekorację i dar ofiarny. W tym tygodniu prosimy grupę od  Pana Stanisława Pałuckiego do Tadeusza Mleczko z PU – Zachód.
  8. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i zapraszamy do wspólnej modlitwy.